Obsazenost a rezervace

Kalendář rezervací:

Jak si rezervovat ubytování pro svou akci:

  1. Vyplňte rezervační formulář. V případě speciálních požadavků např. na grilování na zahradě, úschovy kol, pobyt psa či cokoli dalšího, co budete mít na mysli, napište Váš požadavek do políčka zpráva. Pak již stačí odkliknout tlačítko odeslat.
  2. Na email Vám bude doručeno automatické potvrzení o přijetí Vaší žádosti o rezervaci.
  3. Prosím čekejte na naši odpověď na Vaši žádost o rezervaci. Odpověď očekávejte nejpozději do 5 pracovních dnů na Váš email. Prověříme, zda je ve Vámi požadovaném termínu volno. Pokud budou prostory volné zarezervujeme Vám je a budeme Vás o této skutečnosti informovat emailem. Pokud prostory již volné nebudou budeme Vás o této skutečnosti také informovat.
  4. Platná je pouze rezervace, kterou Vám potvrdíme emailem a bude zapsána pod názvem Vaší skupiny v kalendáři výše. V případě rezervace dvou či více skupin na stejný termín rozhoduje termín odeslání objednávky nebo velikost skupiny. Námi potvrzenou rezervaci (emailem) Vám již nemůžeme zrušit na základě zájmu jiné skupiny. Rezervace je možné zrušit pouze za předpokladu technické havárie na rezervovaných prostorách.
  5. V potvrzovacím emailu naleznete také informace, kde a jak je možné si vyzvednout klíče, jaký bude ubytovací poplatek pro Vaši skupinu a další nezbytné údaje nutné pro Váš pobyt na našem skautském domě.

V případě jakýchkoliv dotazů, které se týkají ubytování, nás prosím kontaktujte na emailu: rezervace@rozsirena.cz

Rezervační formulář

Pole označené * jsou povinné